Ako prebieha proces metódy NATURHOUSE

Konzultácia s poradcom

Konzultácie prebiehajú osobne na pobočke, ale tiež podľa vášho želania aj telefonicky či online. Produkty doručujeme aj na vašu adresu. Na 30-minútovej úvodnej konzultácií vás výživová poradkyňa/ca zváži na špeciálnej váhe, ktorá zistí pomer vody a tuku vo vašom tele, preberie s vami stravovacie návyky, zdravotný stav, prípadne zdravotné obmedzenia. Ak konzultácie prebieha na diaľku telefonicky alebo online, zvážite a zmeriate sa sami podľa inštrukcií poradcu. Na základe výsledkov tejto úvodnej analýzy si určíte cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. 

Zostavenie jedálnička

Ďalšie konzultácie sa konajú obvykle 1x týždenne v dĺžke 15 minút. Výživová poradkyňa vám vždy zostaví jedálniček na týždeň, ktorý je z bežne dostupných surovín, nenáročný na prípravu, je pestrý a reflektuje vaše chuťové preferencie.  Jedálniček je zostavený na princípoch stredomorskej stravy, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie. Jedálniček je vďaka tomu pestrý a naviac aj chutný.

Odporúčania produktov

Jedálniček je doplnený o exkluzívne produkty, ktoré sú vyrábané z výťažkov z bylín, ovocia a zeleniny vo vlastných európskych laboratóriách. Pri dodržaní metódy, ktorú tvorí jedálniček, produkty a mierny pohyb, budete chudnúť v priemere 0,5 až 1 kg za týždeň, čo zodpovedá odporúčaniam Svetovej zdravotníckej organizácie a je bezpečné pre Váš organizmus. Produkty doručujeme aj na vašu adresu.

Dosiahnutie cieľa

Keď dosiahnete svoj cieľ, prejdete s nami ešte fázou stabilizácie, kedy sa naučíte, ako si svoju novú váhu udržať, aby nedošlo k nechcenému jojo efektu.

3 zlaté pravidlá úspechu s NATURHOUSE

Konzultácia každý týždeň s výživovým poradcom NATURHOUSE zadarmo, ktorá zahŕňa bioimpedančnú analýzu tela, meranie obvodov a rady a odporúčania výživového poradcu.

Dodržiavanie individuálneho jedálnička.

 

Užívanie odporúčaných produktov NATURHOUSE, ktoré si ako jediné hradíte.

Tajomstvo úspechu jedinečnej metódy NATURHOUSE spočíva v osobnom výživovom poradenstve zadarmo (osobne, telefonicky alebo online), dlhodobej spolupráci výživového poradcu – dietológa s Vami ako klientom a širokom sortimente exkluzívnych produktov (produkty doručujeme aj na vašu adresu). Jej neoddeliteľnou súčasťou je vzájomný vzťah a dôvera, ktoré vznikajú medzi Vami ako klientom a výživovým poradcom.


Pozrite sa na 3 minuty trvajúce video, ako funguje metóda NATURHOUSE:

Schudnite s odborníkmi

Vyskúšajte našu metódu. Poradíme Vám, ako správne začať, ukážeme, ako sa správne stravovať a hýbať. S nami dosiahnete výsledky a svoju vysnívanú postavu.

Všetky konzultácie sú ZADARMO! Platíte iba za odporúčané produkty.

Pán Petr s našou pomocou schudol
16 kg
Pozrieť sa na ďalšie príbehy
Naturhouse Poradca s vami preberie vaše stravovacie návyky, zdrav. stav, pohyb. aktivity, denný režim, zváži na špeciálnej váhe alebo sa zvážite doma.
Naturhouse Zostavíme vám individuálny jedálniček na báze stredomorskej stravy a odporučíme naše exkluzívne doplnky na podporu chudnutia a detoxikácie.
Naturhouse S nami si dokážete udržať novú váhu bez jojo efektu.

Objednávka bezplatnej konzultácie osobne či online.
Produkty na podporu chudnutia doručujeme i na vašu adresu.
MÁME OTVORENÉ!
Kuchárka a cvičebné videá ZADARMO!
Ku každej úvodnej konzultácii získate ako bonus Naturhouse kuchárku so 62 receptami na ľahké jedlá a cvičebné videá

Naturhouse
1. Vyplňte formulár
Naturhouse
2. Zavoláme vám
Naturhouse
3. Konzultácia s poradcom - osobná či online
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná konzultácia zahŕňa: osobná - bioimpedančnú analýzu tela. Online alebo telefonicky - meranie a váženie si vykonáte sami na zákl. inštrukcií poradcu. Ďalej konzultácie vždy obsahujú: konzultáciu stravovacích návykov, zostavenie jedálnička a rady a tipy výživového poradcu. Jediné, čo si hradíte, sú produkty, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE, ktoré doručujeme aj na vašu adresu. Cenník produktov je k dispozícii v našich výživových poradniach.