Michal schudol 45 kg

Michal Kučera

  • Výška: 184 cm
  • Vek: 28 rokov
  • Pôvodná váha: 136 kg
  • Súčasná váha: 91 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 3XL
  • Veľkosť oblečenia po: M-L
Cítim sa perfektne a mám viac energie a pestrejší život vďaka NATURHOUSE

Cítim sa perfektne a mám viac energie a pestrejší život vďaka NATURHOUSE

Hovorí nadšene pán Michal Kučera, ktorý vo výživovej poradni v Bratislave v NC CENTRAL schudol 45 kg.

 

Môžete nám povedať, kedy ste asi začali mať problémy s nadváhou?

Najväčšie problémy som začal mať minulý rok v lete, ale svojím spôsobom som mal problémy s nadváhou celý život, od malička.

Skúšal ste sa svojich nadbytočných kilogramov zbaviť sám?

Skúšal som niekoľkokrát schudnúť sám, ale vždy bol výsledok taký, že som zhodil pár kilogramov a potom som opäť nabral späť. Nakoniec ma to prestalo baviť, bolo to iba trápenie.

Preto ste navštívili NATURHOUSE? Ako ste sa o nás dozvedel?

O NATURHOUSE som sa dozvedel od môjho klienta. Jeho  priateľka  bola práve v  príprave otvorenia jej novej prevádzky NATURHOUSE. Ona mi o tom podala základné informácie, na základe toho som sa rozhodol. Takže jedným slovom dozvedel som sa to od majiteľov.

Čo bolo Vašou motiváciou, aby ste začali chudnúť?

Motiváciou bolo pre mňa to, že som mladý človek a s toľkými kilami navyše som bol obmedzený robiť také veci čo ostatní, napríklad jazdiť na bicykli, športovať. I v osobnom živote to nebolo jednoduché a hlavne to bolo spojené s častým potením, ktoré bolo veľmi nepríjemné, a taktiež zdravotné problémy, ktoré prichádzajú s nadváhou.

Ako sa Vám podarilo zhodiť?

Podarilo sa mi zhodiť vďaka tomu, že mi výživova poradkyňa na základe osvedčených metód  NATURHOUSE ukázala a poradila, ako sa mám stravovať a dodržiavať pravidelnosť a premýšľať o tom, čo jem. Potom sám,  vďaka športu to išlo ešte rýchlejšie, a stalo sa to, že je to pre mňa už dnes pravidelnosť.

Boli i situácie, keď ste diétu porušil, alebo ste s chudnutím chcel najradšej skončiť?

Musím povedať, že som dodržiaval diétu prísne, bol som motivovaný a mal som svoj cieľ, ktorý som nechcel porušiť. Hovoril som si, že ak poruším raz, potom sa to bude opakovať a to som nechcel. Nikdy som nechcel s diétou skončiť, pretože mi to vyhovovalo, nebolo to pre mňa náročné. Všetky jedlá boli chutné a jednoduché na prípravu.

Aké boli najväčšie zmeny vo Vašom jedálničku?

Zmeny boli obrovské. Pred tým som jedol samý fastfood, všetko vyprážane, nezdravé a všetko sa opakovalo dokola. Jedol som málo zeleniny, ovocia a hlavne sladké nápoje. V novom jedálničku bola strava pestrá a hlavne chutná, to mi dosť vyhovovalo, taktiež som objavil suroviny, ktoré som nikdy nejedol a to ma bavilo.

Obľúbil ste si nejaký produkt, ktorý ste užíval?

Pudingy SLIMBEL SYSTEM boli výborné, keď som nestíhal variť, tak to bola super náhrada jedla. Najradšej som mal čokoládový s pomarančom.

Ste so svojou váhou už spokojný?

S mojou novou váhou som veľmi spokojný, už by som sa nikdy nechcel vrátiť k predošlej! Cítim sa perfektne a mám viac energie a pestrejší život vďaka NATURHOUSE.


Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape