Martina schudla 17,7 kg

Martina Vevericová

  • Výška: 170 cm
  • Vek: 45 rokov
  • Pôvodná váha: 85 kg
  • Súčasná váha: 68 kg
  • Dĺžka trvania: 16 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 44
  • Veľkosť oblečenia po: 38 - 40
"Ľahšie o 37 kíl, pretože vo dvojici sa to ťahá lepšie."

Zdravotné sestričky Martina Vevericová a Mariana Schwarzová sú nielen kamarátky a kolegyne z práce, ale spoločne sa taktiež podporovali na ceste za lepšou postavou, väčšou vitalitou a zdravšími stravovacími návykmi. Vďaka pravidelným konzultáciám vo výživovej poradni NATURHOUSE v Banskej Bystrici sú po 16 mesiacoch dokopy ľahšie o 37 kíl a pracovné povinnosti zvládajú s elánom a nadšením.

Môžete nám povedať, čo vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Mariana: Do výživovej poradne som sa dostala spolu s kamarátkou Martinkou Vevericovou prostredníctvom živej reklamy, ktorou bola kolegyňa, ktorá viditeľne schudla vďaka metóde NATURHOUSE. Keďže sme spolu skúšali rôzne formy chudnutia a cvičenia, povedali sme si, že za pokus to stojí.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Martina: Prvá konzultácia bola veľmi príjemná aj keď som sa na začiatku trocha obávala, či to zvládnem. Našťastie sme išli spoločne s Mariankou Schwarzovou a tak sme sa navzájom podporovali.

Mariana: Konzultácia prebehla vo veľmi priateľskej atmosfére s príjemnými dámami Peťkou a Dominikou. Na prvej konzultácii sa samozrejme robilo to, čo je najdôležitejšie: váženie, meranie a oboznámenie sa s novým princípom stravovania.

Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovali?

Mariana: Na metóde som najviac oceňovala to, že strava bola pestrá, jedla som pravidelne, vďaka čomu som nebola hladná.

Martina: Najviac som oceňovala, že som začala jesť viacej zeleniny a ovocia. Hlavne som sa však naučila jesť častejšie a v menších dávkach.

Čo pre vás znamenali pravidelné týždenné konzultácie?
Martina: Pravidelné týždenné konzultácie mi priniesli, že som sa vždy stretla s príjemnými ľuďmi, akými výživové poradkyne Peťka a Dominika určite sú. Veľmi ďakujem za ich podporu a trpezlivosť.

Mariana: Konzultácie boli pre mňa dôležité preto, aby som sa mohla opýtať ešte na nejaké špecifiká, ktoré mi neboli vždy úplne jasné. Dobrá bola aj analýza stravovacích návykov a prehreškov, ktoré som si občas dopriala.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali vás?
Mariana: Zmeny v jedálničku boli hlavne také, že mám plnú chladničku zeleniny, zmenila som prípravu jedál a nenakupujem zbytočnosti, ktoré potom lákajú na „vyjedanie“ pri telke.

Martina: Najviac som oceňovala pravidelné stravovanie a zmenu stravovacích návykov.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako vám pomáhali a ktoré ste si obľúbili?

Martina: Obľúbila som si ich veľa. Ale bez celozrnných toastíkov FIBROKI si už neviem raňajky ani predstaviť. Takisto sú veľmi dobré polievky aj pudingy SLIMBEL SYSTEM, ktoré slúžia aj ako SOS, keď nie je nič pod zub.

Mariana: Mám veľmi rada sucháriky FIBROKI s cottage syrom, ale tiež keksíky FIBROKI. Polievky SLIMBEL SYSTEM sú rovnako výborné. Chutia mi a super na nich je, že ma zasýtia! Mám ich v zásobe, keď nestíham navariť.

Keď sa obzriete späť, pripadalo vám ťažké schudnúť?
Martina: Schudnúť podľa tejto metódy nebolo vôbec ťažké, keďže som sa už pokúšala opakovane schudnúť a hlavne to bolo vždy bez efektu.

Mariana: Príde mi to, že to bolo veľmi jednoduché a ak niekto tvrdí, že sa to nedá, neverím tomu. Je to iba o vôli a disciplíne.

Ako sa teraz, cítite ľahšie o 37 kg?

Mariana: Cítim sa najlepšie, pretože mám viac energie. Na „radosť“ môjho partnera som zmenila celý šatník.

Martina: Cítim sa úplne skvele, hlavne mladšia o niekoľko rokov.

Plánujete do NATURHOUSE dochádzať aj naďalej?

Martina: Áno, určite budem chodiť

Mariana: Áno, plánujem, rada navštívim naše výživové poradkyne, ktoré nás celú dobu povzbudzovali a tešili sa s nami z našich výsledkov.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape