Marianna schudla 18 kg

Marianna Schmotzerová

  • Výška: 168 cm
  • Vek: 46 rokov
  • Pôvodná váha: 100 kg
  • Súčasná váha: 82 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 52 - 54
  • Veľkosť oblečenia po: 42 - 44
Vďaka NATURHOUSE sa mi zvýšilo aj sebavedomie

Pochvaľuje si pani Marianna Schmotzerová, ktorá v košickom dietologickom centre schudla 18 kg počas 5 mesiacov.

 

Ako ste sa dostali do dietetického centra NATURHOUSE?

S nadváhou som bojovala posledných 5 rokov. Kilá postupne pribúdali a ja som sa ich nevedela zbaviť. Potom som sa dopočula, že existuje NATURHOUSE, kde klienti dosahujú výborné výsledky. Jednou z nich bola aj moja suseda, ktorá mi o NATURHOUSE povedala.  Bola z toho nadšená, schudla tam 16 kíl a vyzerala úžasne. A to ma motivovalo k tomu, aby som so sebou konečne začala niečo robiť, pretože som nebola vôbec spokojná so svojím odrazom  v zrkadle.

Bolo pre Vás ťažké dodržiavať zásady NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE som prišla v auguste, kde mi dietológ vysvetlil všetky zásady, ktoré potrebujem dodržiavať, aby sa dostavil výsledok. Pustila som sa do toho hneď na druhý deň. Všetky pokyny som dodržiavala poctivo takmer na 100 %. Zo začiatku to bolo síce pre mňa trochu ťažké, ale postupom času mi to vôbec nerobilo problémy. Čo sa týka pohybu, spočiatku to bola len pravidelná chôdza 2 km a asi od novembra som začala pravidelne cvičiť každé ráno 20 – 25 min.

Čo ste najviac ocenili na metóde NATURHOUSE?

Najviac som ocenila to, že som sa naučila zdravo sa stravovať a tiež, že som počas chudnutia netrpela pocitom hladu. Odborníci ma naučili čo, kedy a v akom množstve konzumovať. Vďaka tomu viem, že som schopná si výsledok aj udržať. S istotou môžem potvrdiť aj to, že došlo k zlepšeniu môjho zdravotného stavu. Nezvyknem sa zadýchať, upravil sa mi krvný tlak, a čo je najlepšie, nohy ma vôbec nebolia, takže spokojnosť nadovšetko.

Je niečo, čo by ste rada odkázali tým, ktorí chcú schudnúť?

Moje pocity z NATURHOUSE sú veľmi príjemné. Vďaka NATURHOUSE sa mi zvýšilo sebavedomie, veď od okolia po 5 rokoch konečne počujem ako dobre vyzerám. K tomu niet čo dodať. Snáď len toľko: „Všetko sa dá, ak človek chce, len to potrebuje odhodlanie a pevnú vôľu. Ešte raz ďakujem odborníkom v NATURHOUSE, že mi pomohli zbaviť sa nadváhy.“

 

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape