Mária schudla 26,2 kg

Mária Strouhalová

  • Výška: 156 cm
  • Vek: 49 rokov
  • Pôvodná váha: 84 kg
  • Súčasná váha: 58 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: L – XL
  • Veľkosť oblečenia po: M
"Keď sa obzriem späť, tak to, že by som ešte niekedy schudla, mi pripadalo nereálne, práve preto som vyskúšala NATURHOUSE! A neľutujem, oplatilo sa."

Boj s nadváhou a neúspešné diéty viedli Máriu k rozhodnutiu vyskúšať iný prístup. Po konzultácii a vytvorení individuálneho stravovacieho plánu v NATURHOUSE sa pustila do úplnej zmeny životného štýlu. S podporou poradenstva postupne dosiahla svoju cieľovú hmotnosť a cíti sa zdravšia, sviežejšia a plná energie. Hoci nemala veľa času na cvičenie, dlhé prechádzky so psom ju udržiavali aktívnu. Teraz, keď dosiahla výsledky, plánuje naďalej navštevovať NATURHOUSE, aby si udržala zdravú hmotnosť a nové stravovacie návyky. Výživový poradca jej pomohol dosiahnuť vytúženú zmenu, ktorú si už sama nevedela predstaviť.

Môžete nám povedať, čo vás priviedlo do výživovej poradne NATURHOUSE?

Celý život bojujem s tým, že mám nadváhu. Nie je to síce žiadna tragédia, ale každú chvíľu nejaká iná diéta. Raz mám viac kíl, inokedy menej. Ako pribúdal vek, pribúdali aj kilá a nakoniec už nepomáhala žiadna diéta. O NATURHOUSE som sa dozvedela od svojej kolegyne, ktorá bola tiež taká menšia guľka. Keď som videla, ako krásne chudne, tak som sa odhodlala zatelefonovať a objednať sa aj ja do pobočky v Petržalke – Gercenova.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša 1. konzultácia? Čo sa na nej dialo?

Privítala ma milá pani, uviedla ma do svojej miestnosti a vysvetlila mi, na akom princípe NATURHOUSE funguje. Pýtala sa ma na môj zdravotný stav, životný štýl, ako sa stravujem a na moju predstavu, o koľko by som chcela zredukovať svoju hmotnosť. Odvážila som sa odvážiť. Pani Renátka mi vytlačila grafy stavu môjho tela a vysvetlila. Poviem vám, žiadna sláva! Dostala som vypracovaný jedálny lístok na mieru na prvý týždeň s produktmi NATURHOUSE.

Začali ste dodržiavať metódu NATURHOUSE. Čo ste na nej najviac oceňovali?

Začala som sa stravovať podľa rád a podľa jedálnička. Tým, že som chodila na pravidelné kontroly a váženia, som sa uisťovala, že to, čo robím, robím správne. Každý týždeň kilá ubúdali a bolo vidno zmenu.

K tomu, aby človek upravil svoju hmotnosť, je potrebné zmeniť jedálniček a stravovacie návyky. Aké konkrétne zmeny sa týkali vás?

Naučila som sa v prvom rade pravidelne jesť. Tým, že som zmenila stravovanie, musela som vypustiť sladkosti, čo bol pre mňa asi najväčší problém. Začala som jesť viac ovocia a zeleniny. Keď mám chuť na sladké, tak si dám lyžičku domáceho medu alebo si urobím zdravší koláčik podľa receptov NATURHOUSE.

Neoddeliteľnou súčasťou metódy NATURHOUSE je užívanie produktov. Ako vám pomáhali a ktoré ste si obľúbili?

Produkty mi pomohli zbaviť sa zadržanej vody v tele a nadbytočného tuku. Mne sa najviac páčili všetky ampulky. Veľmi som si obľúbila vlákninu fibroki, zo sušienok pre mňa jednoznačne kakaové a celozrnné sucháre sezamovo-ľanové. To si chodím aj stále v rámci kontroly k Renátke kupovať.

Pokračujete s užívaním produktov aj teraz?

Teraz som už v udržiavaco-stabilizačnej fáze, čo znamená, že svoju cieľovú hmotnosť už mám. Dokonca som v rámci tejto fázy schudla aj o niečo viac, čo ma veľmi potešilo. Po redukčnej fáze som chodila ešte dva mesiace v dvojtýždňových intervaloch na kontroly, kde som užívala aj produkty. Teraz chodím na kontroly raz mesačne a vždy si zoberiem svoje obľúbené sušienky, sucháre, vlákninu FIBROKI a využijem aj zľavu na produkt mesiaca.

Keď sa obzriete späť, pripadalo vám ťažké schudnúť?

Keď sa obzriem späť, tak to, že by som ešte niekedy schudla, mi pripadalo nereálne, práve preto som vyskúšala NATURHOUSE! Veľmi som chcela urobiť ešte niečo s tými mojimi kilami, tak som tomu dala ešte poslednú šancu. A neľutujem, oplatilo sa!!! Priznávam, že sama by som si už asi nikdy neporadila.

Ako sa teraz cítite ľahšia o 26,20 kg?

Po schudnutí 26 kg sa cítim fit, sviežejšia, vitálnejšia a neunavia ma také činnosti, pri ktorých som predtým fučala ako lokomotíva. Cítim sa naozaj super.

Kombinovali ste chudnutie s cvičením?

Na cvičenie nemám čas, keďže mám dve práce. Ale mám psíka, s ktorým sa snažím všetok voľný čas tráviť vonku dlhými prechádzkami. Čo mi predtým trvalo prejsť za hodinu, teraz to prejdem za pol hodiny.

Plánujete do NATURHOUSE chodiť aj naďalej?

Určite áno, mám v pláne navštevovať NATURHOUSE v Petržalke na Gecenovej 4 aj naďalej.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape