Margita schudla 21,2 kg

Margita Lengyelová

  • Výška: 166 cm
  • Vek: 55 rokov
  • Pôvodná váha: 85 kg
  • Súčasná váha: 64 kg
  • Dĺžka trvania: 4 mesiace
  • Veľkosť oblečenia pred: 52
  • Veľkosť oblečenia po: 44
Po zhodení prvých kilogramov začali zdravotné problémy a bolesti ustupovať...

...pochvaľuje si pani Margita Lengyelová, ktorej sa podarilo schudnúť vyše 21 kg za 4 mesiace vo výživovej poradni NATURHOUSE v Košiciach.

 

Prečo som začala chudnúť?

Štyri roky som držala rôzne diéty, ale schudnúť sa mi nepodarilo. Moja nadváha sa prejavovala viacerými zdravotnými problemámi. Trpela som najmä únavou, bolesťami hlavy, ale najviac trpeli nohy.

Začiatkom roka 2013 som pri nákupe v obchodnom centre Carrefour prechádzala okolo predajne NATURHOUSE, kde som bola oslovená, či nemám záujem absolvovať program zameraný na chudnutie. Povedala som si, že to skúsim a hneď som sa objednala u pani dietologičky Vierky Antonyovej.

Po prvej konzultácií a o príprave pestrej diéty a prípravkoch, ako sú napríklad bylinné ampulky LEVANAT, pudingy SLIMBEL, vláknina FIBROKI som zistila, že tento program zameraný na chudnutie, nebude ako iné drastické diéty. Po prvých štyroch týždnoch som začala viditeľne uberať na váhe.

Do práce som si nosila podľa pokynov upravenú stravu. Vďaka vláknine FIBROKI som nemala chuť na sladké. Pri dodržiavaní naplánovaného stravovacieho a pitného režimu, som nepociťovala hlad.

Pri pravidelných návštevách NATURHOUSE sa mi podarilo schudnúť vyše 21 kg za 4 mesiace. Po zhodení prvých kilogramov začali zdravotné problémy a bolesti ustupovať.

Po absolvovaní tohto programu zameraného na chudnutie som sa začala lepšie cítiť, a bola som spokojná, že som urobila niečo pre svoje zdravie a tak isto aj vzhľad.

Touto cestou sa chcem poďakovať tímu NATURHOUSE a najmä pani dietologičke Vierke Antonyovej, ktorá mi značne pomohla k môjmu novému outfitu.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape