Lenka schudla 20 kg

Lenka Humelová

  • Výška: 160 cm
  • Vek: 33 rokov
  • Pôvodná váha: 83 kg
  • Súčasná váha: 63 kg
  • Dĺžka trvania: 6 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: XL
  • Veľkosť oblečenia po: S-M
"NATURHOUSE odporučujem všetkým svojim známym."

Slečna Lenka Humelová prišla do výživovej poradne NATURHOUSE v Piešťanoch zo zvedavosti. Už na prvej konzultácii bola milo prekvapená priateľskou atmosférou a pozitívnym prístupom. Po pol roku je ľahšia o 20 kilov a môže nosiť krásne oblečenie vo veľkostiach S a M.

Lenka, môžete nám povedať, čo vás priviedlo k nám do výživovej poradne NATURHOUSE?

Do NATURHOUSE ma priviedla moja mierna nadváha a hlavne zvedavosť, skúsiť niečo nové. Som mladá, všade sa hovorí o obezite ako kľúčovom faktore pri vzniku a rozvoji rôznych ochorení a to som nechcela. Samozrejme sa rada aj pekne obliekam, ale oblečenie v tých väčších veľkostiach sa mi na sebe vôbec nepáčilo, tak som sa rozhodla pre zmenu.

Ako prebiehala vaša prvá konzultácia? Aké boli vaše pocity?

Áno, pamätám si deň mojej prvej konzultácie. Prijala ma výživová poradkyňa Natália Vašková, ktorá ma odvážila a pomerala. Všetko prebehlo vo veľmi dobrej a priateľskej atmosfére.

Chodili ste každý týždeň na konzultácie? Ako boli pre vás dôležité?

Áno, chodievala som každý týždeň na konzultácie. Veľmi som sa tešila na nové a zaujímavé recepty, ktoré mi vždy chutili.

Čím si vás NATURHOUSE získal? Odporučili by ste nás vašim známym?

Výživová poradňa NATURHOUSE Piešťany si ma získala milým a pozitívnym prístupom výživových poradkýň. Vždy som odchádzala po konzultácii pozitívne naladená. Určite by som odporučila NATURHOUSE Piešťany všetkým svojim známym, ktorí chcú zmenu bez hladu a trápenia.

Plánujete navštevovať poradňu aj naďalej?

Určite áno, ako inak

Natália, ako ste spokojná s premenou svojej klientky?

Chudnutie s Lenkou bolo úžasné. Každý týždeň poctivo chodievala na konzultácie a vždy som vedela, že bude mať úspech. Bola to klientka na ktorou som sa vždy veľmi tešila, plná energie a nehovoriac o poctivosti k jedálničkom, čo poteší každou výživovou poradkyňu. Keď sa teraz na pani Lenku pozriem, vidím veľkú kočku. Prajem jej aby si váhu udržala aj naďalej, a verím, že jej plány v živote vídu tak, ako si ich praje.

 

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape