Jana schudla 13,7 kg

Jana Hudáková

  • Výška: 168 cm
  • Vek: 35 rokov
  • Pôvodná váha: 85 kg
  • Súčasná váha: 72 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: 46
  • Veľkosť oblečenia po: 40
Pýtať si v obchode o tri konfekčné veľkosti menej je neopísateľný pocit

Zverila sa pani Jana Hudáková, ktorá vďaka odbornej pomoci v dietetickom centre NATURHOUSE v Košiciach schudla  14 kg za 5 mesiacov.

 

Po dvoch deťoch, pri sedavom zamestnaní a pri žiadnom pohybe si ma moje „kilá navyše“ obľúbili a nechceli mi dať zbohom. Ako väčšina žien, aj ja som prešla a vyskúšala mnohé diéty, samozrejme buď bezvýsledne alebo s pekným jo-jo efektom. Moje zdravotné problémy ako bolesti chrbtice, bolesti nôh či iné zdravotné problémy sa len zväčšovali a oblečenie sa dalo vždy kúpiť väčšie. O pitnom režime nemohla byť ani reč, pretože vypiť denne pol litra je naozaj veľmi málo. Človek, ak chce naozaj chudnúť a schudnúť, tak to musí najprv dostať do svojej hlavy.

Raz ma však  zastavila pani, ktorá mi dala ponuku, či si nechcem zmerať svoje telesné hodnoty. Verte, boli katastrofálne. Prvú jej ponuku na objednanie  sa na konzultáciu som hodila za hlavu veď „ja to zvládnem sama“. Omyl.

Keď som bola oslovená druhýkrát , tak sa čosi vo mne prebudilo a povedala som si, že to predsa len skúsim. Po príjemnej konzultácií sme si s pani dietologičkou Vierkou nastavili plán na prvý týždeň a išli sme do toho. Bola som prekvapená, koľko toho človek môže cez deň zjesť.

O týždeň som bola ľahšia o 2,5 kg. Bolo to neuveriteľné a zároveň super. Ako plynuli týždne , tak šli dole aj moje kilá. Naučila som sa zdravšie variť a hlavne piť.  Veľmi mi chutila vláknina FIBROKI, ktorá mi aj pomohla v mojich zdravotných problémoch, chutili mi aj kakaové sušienky FIBROKI a čaj INFUNAT TE VERDE.

Doporučené jedlo som si rozdelila na päť dávok, ktoré som sa snažila jesť každý deň v rovnakom čase, nakoľko mi to moja práca dovoľuje. Pridala som veľa zeleniny a 2-3 l vody denne.

Začala som doma trochu cvičiť a verte či nie, výsledok nenechal na seba dlho čakať. Samozrejme občas sa stane, že sa Vám nič nechce a za týždeň zhodíte len nejaké to deko. Netreba hneď vešať hlavu, ale ísť ďalej, pretože to stojí za to. Ak máte aj podporu rodiny, tak je to ešte ľahšie.

Dnes som ľahšia  o 14 kíl. Som plná optimizmu a verte mi, pýtať si v obchode o tri konfekčné veľkosti menej je neopísateľný pocit. Nemám žiadne zdravotné problémy, vládzem sa hrať a behať s deťmi. Mám rada každý pohyb, ktorý urobím navyše, pretože to robím pre seba a pre svoje zdravie.

Na tomto chudnutí sa mi páčilo hlavne to, že v NATURHOUSE človeka nenútia do ničoho, je to len a len na Vás. Ak si niekto myslí, že je to len o nejakých zázračných pilulkách, tak sa veľmi mýli. Je to o úprave stravy, sebadisciplíne, dodržiavaní a optimizme.

Do splnenia svojho cieľa mám ešte 4 kilá, ale pevne verím, že sa mi tento cieľ podarí splniť a že sa už nikdy k pôvodným stravovacím návykom nevrátim.

Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli a ktorí ma podporili.


Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape