Beáta schudla 19,6 kg

Beáta Miháliková

  • Výška: 162 cm
  • Vek: 50 rokov
  • Pôvodná váha: 77 kg
  • Súčasná váha: 58 kg
  • Dĺžka trvania: 5 mesiacov
  • Veľkosť oblečenia pred: XL (44 – 46)
  • Veľkosť oblečenia po: S (34)
"Vždy s úsmevom na tvári."

Pani Beáta bola od začiatku veľmi príjemný klient. Na konzultáciu prišla vždy usmiata a pozitívne naladená. Vždy si brala naše odporúčania k srdcu. Jej disciplína bola naozaj obdivuhodná a veľmi nás tešila. Toto všetko bolo pre jej výživovú poradkyňu Rebeccu Klestincovú znamenie, že chudnutie s pani Beátou bude bez problémov a bude tešiť tak klientku, ako aj jej výživovú poradkyňu. A pocit neklamal. O 5 mesiacov je pani Beáta chudšia o 20 kg a stále krásne usmiata.

Pani Beáta, môžete nám priblížiť, ako ste sa dozvedeli o výživovej poradni NATURHOUSE a čo vás priviedlo práve do našej pobočky v Piešťanoch?

Viackrát som počula o výživovej poradni, a keďže som stále bojovala s nadváhou a nedarilo sa mi schudnúť samej, hľadala som na internete a našla NATURHOUSE Piešťany. Čítala som si príbehy vašich klientov, ako krásne schudli, a následne som sa odhodlala objednať aj ja.

Pamätáte si, ako prebiehala vaša prvá úvodná konzultácia? Aké boli vaše pocity z prvého stretnutia a s akým pocitom ste odchádzali?

Bola som trochu nervózna, ale nervozita rýchlo opadla, keď sa ma ujala moja výživová poradkyňa Rebecca. Bola veľmi milá a mala som dobré pocity. Po úvodnej konzultácii som bola odhodlaná zmeniť svoje stravovacie návyky a schudnúť.

V čom vám NATUR HOUSE pomohol v oblasti vášho stravovania? Aké najväčšie zmeny ste museli urobiť?

NATURHOUSE ma naučil pravidelne 5× denne sa stravovať a zbaviť sa maškrtenia vo večerných hodinách pred televíziou.

Počas 5 mesiacov ste schudli nádherných 20 kg. A po celý čas bol len jeden alebo dva týždne, keď sa úbytok na hmotnosti pozastavil. Inak ste každý týždeň na hmotnosti klesali! Čo vás motivovalo? V čom vidíte úspech svojho chudnutia?

Úspech vidím v tom, že som sa naučila zdravo stravovať. Postupne som videla, ako hmotnosť krásne klesá, a to ma motivovalo a hnalo vpred.

Cvičili ste počas chudnutia s NATUR HOUSE, alebo ste chudli iba pomocou zmeny stravovania?

Necvičila som, iba som chodila na kratšie prechádzky do prírody a bicyklovala som. Myslím si, že najväčší úspech je v zmene stravovacích návykov.

Čím si vás NATUR HOUSE získal? Odporučili by ste nás ďalej svojim známym?

Ich milým a profesionálnym prístupom. Som veľmi rada, že som sa spolu s vami dala na chudnutie a naozaj to dokázala. Odporučila by som vás všetkým, ktorí si nevedia sami rady a chcú schudnúť bez hladu a trápenia. Veľká vďaka patrí mojej výživovej poradkyni Rebecce, ktorá je veľmi milá, chápavá, vždy ma pochválila a podporila.

Momentálne ste v dvojmesačnej stabilizačnej fáze, ktorá je taktiež veľmi dôležitá, učíme vás, ako si hmotnosť krásne držať ďalej. Dáva vám aj táto fáza nové poznatky?

Práve táto fáza je veľmi dôležitá, nielen schudnúť, ale hlavne si hmotnosť udržať. Taktiež mi stabilizačné obdobie dáva poznatky o nových potravinách a jedlách, ktoré už môžem zapájať do svojho jedálneho lístka.

A nakoniec, myslíte si, že to, čo ste sa u nás v NATURHOUSE naučili, dokážete bez problémov praktikovať aj v ďalších, mesiacoch, rokoch…?

Budem sa o to veľmi snažiť a dúfam a verím, že sa mi bude dariť. Som odhodlaná v tom, čo som sa v NATURHOUSE naučila, aj pokračovať.

Zobraziť celú premenu
Prezentované výsledky sú individuálne výsledky našich klientov. Dosiahnutie rovnakých výsledkov inými nie je zaručené.

Chcete tiež dokázať schudnúť? Navštívte najbližšiu pobočku!

Nájsť najbližšiu pobočku

Zobraziť zoznam pobočiek na mape