Balíček PRE LEPŠIU IMUNITU

Balíček PRE LEPŠIU IMUNITU

V období chrípok a rôznych vírusových infekcií nadobúda stále väčší význam dbať na posilňovanie vlastnej imunity. Ľudská obranyschopnosť môže byť po zime oslabená. Naštartujte svoju imunitu na nastávajúce jarné mesiace pomocou špeciálneho balíčka PRE LEPŠIU IMUNITU.

Viete o tom, že väčšina vašej imunity vzniká vo vašom tráviacom trakte? Premýšľate, akým spôsobom podporiť obranyschopnosť vášho organizmu? V tom prípade pre vás máme balíček PRE LEPŠIU IMUNITU, ktorého súčasťou sú produkty obsahujúce látky, ktoré majú posilňujúci účinok na imunitný systém človeka. Zakúpením tohto balíčka získate vlákninu FIBROKI, ktorá je prebiotikum, ktoré má v kombinácii s probiotikami pozitívne účinky na tráviaci systém a posilní tak obranyschopnosť vášho tela. Vláknina FIBROKI obsahuje tiež extrakty zo sušeného jablka, ktoré majú normalizujúci vplyv na črevnú mikroflóru. Súčasťou balíčka je tiež balenie 14 ampúl produktu INMUNAT obsahujúceho koncentrované výťažky zo špargle, ktorá býva právom nazývaná "elixírom mladosti", a to nielen vďaka podpore funkcie a regenerácie črevného tkaniva, ale aj vďaka všeobecne prospešnému vplyvu na každodenné fungovanie a vitalitu organizmu. Ampulky INMUNAT okrem iného obsahujú fruktooligosacharidy, ktoré fungujú ako energetický zásobník črevnej mikroflóry alebo vitamín C, ktorý prečisťuje krv vo vašom tele.

V rámci balíčka získate:
• exkluzívne bylinné produkty - vlákninu FIBROKI a balenie INMUNAT so 14 ampulkami
• vstupné a výstupné bioimpedančné merania vrátane podrobného vysvetlenia výživovým poradcom
• týždenný stravovací plán
• recepty na zdravé pokrmy


Cena: 42,08 €


Nenechajte svoju imunitu náhode a príďte si pre svoj balíček PRE LEPŠIU IMUNITU na najbližšiu POBOČKU. Taktiež sa môžete dohodnúť so svojou pobočkou na zaslaní balíčka poštou.


 

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.