5 dôvodov, prečo začať chudnúť pred Vianocami

5 dôvodov, prečo začať chudnúť pred Vianocami

Väčšina ľudí, ktorí sa rozhodnú chudnúť, čakajú až na nový rok a novoročné predsavzatia. Ale všetci vieme, ako to najskôr dopadne. Kým vôľa dodržať predsavzatia je týždeň od týždňa slabšia, znova a znova nás to vzďaľuje od získania postavy snov. Akých je 5 hlavných dôvodov, prečo začať chudnúť už pred Vianocami?

VIANOCE NIE SÚ PREKÁŽKOU PRI CHUDNUTÍ - PRÁVE TERAZ JE NAJLEPŠÍ ČAS ZAČAŤ A BYŤ O KROK PRED OSTATNÝMI! 


5 dôvodov, prečo by ste mali začať držať diétu už teraz:  1. Je to čistá matematika - čím skôr začnete, tým skôr stratíte nadbytočné kilá. Takže sa nerozhodujte dlho, začnite zmeny vykonávať už od dnešného dňa a nebudete musieť dlho čakať na výsledky.

  2. Presunutím chudnutia až po novom roku budete mať akurát naviac ďalšie kilá počas Vianoc a v rámci sviatkov ešte ďalšie naberiete. A výsledok nového roka bude ten, že namiesto, aby ste 3-4 kilá schudli, budete ich mať ešte hore.

  3. Opýtajte sa výživového poradcu Naturhouse na správny jedálniček. Jedinečné tipy vám pomôžu nielen do Vianoc schudnúť pár kíl, ale hlavne si Vianoce užiť a nenabrať.

  4. Keď budete mať na Vianoce nejaké to kilo dole, budú na vás vaše sviatočné šaty vyzerať božsky. Ostatní vám budú závidieť.

  5. Vždy sa nájdu dôvody, prečo práve teraz nezačať. Tentokrát k tomu pristúpte pozitívne, nehľadajte dôvody, začnite hneď. Proste okamžite zmeňte jedálniček a pustite sa do toho!

 

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.