Práve vychádza nové PESO PERFECTO

Práve vychádza nové PESO PERFECTO

Herečka, blogerka, bojovníčka za ekológiu a zdravý životný štýl Gwyneth Paltrow prezradí, ako si stráži svoju líniu aj po dvoch tehotenstvách.


"Vybrali sme 4 zaujímavé príbehy ľudí, ktorí nielen zmenili svoj životný štýl s podporou výživových poradcov NATURHOUSE, ale predovšetkým sa stali šťastnejšími, vitálnejšími a zdravšími. Nielen, že sa cítia po všetkých stránkach lepšie, ale vyzerajú fantasticky a konečne sa môžu obliekať podľa svojho vkusu do krásneho oblečenia. Prečo je dobré zaradiť ženšen do stravy, aké benefity získate konzumáciou desiaty a olovrantu a ako získať ploché bruško nielen do plaviek, je obyčajný výber z niekoľkých hodnotných tém, ktoré odporúčam prečítať," načrtol Jan Gonda, držiteľ licencie NATURHOUSE pre ČR a SR.


Magazín PESO PERFECTO začal vychádzať pred 20 rokmi v Španielsku. V ôsmich krajinách, v ktorých tento magazín pôsobí, sa každé tri mesiace predá neuveriteľných 250 000 výtlačkov, ročne teda 1 milión. „Osemdesiat štyri strán zaujímavého čítania je trendovým doplnkom a poradcom pre ľudí, ktorí sa rozhodli žiť zdravo a nájsť novú životnú filozofiu," dodal Jan Gonda.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.