Prevádzka po 14.03.2020

 Prevádzka po 14.03.2020

Vážení klienti,
po 16.3. vystupujú naše pobočky ako výdajne produktov pre objednaných klientov a naviac-NOVO poskytujeme KONZULTÁCIE PO TELEFÓNE a ONLINE, a taktiež zasielame produkty poštou.  • Pre výdaj existujúcich produktov sa treba spojiť s pobočkou a dohovoriť sa na čase prevzatia produktov.

  • Pre nadchádzajúce obdobie platí, že svojho výživového poradcu môžete stále kontaktovať telefonicky alebo e-mailom a všetky požiadavky budú individuálne riešené.

  • NOVÝM KLIENTOM- sme schopní individuálne poradiť v dohodnutom termíne po telefóne, e-maily či online (skype a ďalšie služby) a podporné produkty zaslať poštou či odovzdať na pobočke vo vopred dohodnutom termíne.

  • Ďalej odporúčame sa predzásobiť napr. na 2 týždne - zasielame poštou alebo sa klient môže po dohode zastaviť na pobočke.

  • Rovnako odporúčame predovšetkým podporiť svoju IMUNITU, nechajte si zaslať balíček Pre lepšiu imunitu s produktami na podporu imunity a detoxikácie, výživovým plánom, receptami a voliteľne aj s poradenstvom po telefóne či online.

Páčia sa Vám naše novinky? Viac rád môžete dostávať pravidelne do Vašeho e‑mailu.
Potvrďte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie.